KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13524370

nr 1352 4370

Eric Olof Nilsson

(1888-1960), Sverige

Akvareller, 4 st, Stadsmotiv. Signerade. Motivet: 19x24 - 23x28 ca

Utrop:

800 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 20:28:31

Eric Olof Nilsson

Läs mer om Eric Olof Nilsson